NAPISZ DO NAS

  Statystycznie towar zamówiony na stronie PanStyropian wysyłany jest w przeciągu 48 godzin (dla dni roboczych), od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. Czas ten dotyczy próbek jak i sztukaterii wewnętrznej. Towar, w tym przypadku, powinien być dostarczony do Państwa w ciągu zaledwie 3-4  dni roboczych.

  W przypadku sztukaterii zewnętrznej (elewacyjnej) przeciętny czas realizacji* to 7 dni roboczych plus 1-2 dni roboczych na dostawę. Zatem zamówiona sztukateria elewacyjna powinna trafić do Państwa w ciągu zaledwie 9 dni roboczych.

  Wybierając zamówienie indywidualne dla sztukaterii wewnętrznej przeciętny czas realizacji* może wydłużyć się do 7 dni roboczych.

  Wybierając zamówienie indywidualne dla sztukaterii elewacyjnej przeciętny czas realizacji* wydłuży się do 9 dni roboczych plus 2 dni robocze na dostawę (kurier).

  Pragnąc, zapewnić jak najwyższe standardy doręczanych przesyłek oraz aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom, nasze produkty dostarczane są naszą własną flotą transportową lub przez kuriera na terenie całej Polski. Gwarantujemy najszybszą dostawę i najwyższą jakość!

  *czas realizacji – czas od momentu zaksięgowania wpłaty do czasu wysłania.

  Przy zamówieniu za listwy (pomijając koszt transportu) powyżej 2500 zł brutto dostawa gratis.

  Cennik dostawy sztukaterii elewacyjnej, sztukaterii do wnętrz:
  – Koszt wysyłki jest określany na podstawie ilości i objętości zamówionych elementów (długości, grubości, szerokości zamówionych elementów). Istnieje korelacja pomiędzy objętością zamówienia a kwotą do zapłaty, w przybliżeniu można powiedzieć, że na każde rozpoczęte 420 zł jest doliczana kwota za przesyłkę równa 31,00 zł brutto;
  – koszt wysłania próbki sztukaterii to 34,00 zł.

  W przypadku dużych elementów, których wynik z długości boków obliczony ze wzoru
  [wysokość (cm) x długość (cm) x szerokość (cm)] / 6000
  przekracza wartość 31, wówczas transport jest ustalany indywidualnie. Po dokonaniu zamówienia, PanStyropian.pl skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia kosztów dostawy. Jeśli Klient w momencie skontaktowania się z nim nie zgodzi się na proponowany koszt wówczas zamówienie zostanie anulowane, a wpłacone środki zostaną zwrócone.

  Wszystkie towary, które nie są na indywidualne zamówienie, mogą Państwo zwrócić w przeciągu 14 dni bez zbędnych formalności, podawania przyczyny, bez jakichkolwiek komplikacji. Wszystkie inne towary nie znaczone jako „dostępne od ręki” nie są objęte gwarancją prawa zwrotu. Żeby odstąpić od umowy prosimy o odesłanie towaru do PanStyropian na koszt Klienta. Towar powinien być w nienaruszonym stanie. Wraz z towarem powinien być dołączony formularz zwrotu z numerem konta, na które PanStyropian zwróci Państwu cenę kupna sztukaterii.

  Naszym Klientom oferujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa. Sklep panstyropian.pl, zgodnie z zapisem ustawy o ochronie danych osobowych, posiada certyfikat SSL, który gwarantuje bezpieczeństwo danych przesyłanych drogą elektroniczną oraz chroni transmisję danych osobowych.