POTRZEBUJESZ WIZUALIZACJI? NAPISZ DO NAS

Jeśli mają Państwo problem z wizualizacją elewacji i doborem odpowiedniego typu sztukaterii, to zapraszamy do skorzystania z naszej usługi projektu wizualizacji sztukaterii na Waszym budynku. PanStyropian chętnie się zajmie projektowaniem i wizualizacją dla Ciebie. Dokonamy wszelkich starań, aby dobrane elementy sztukaterii nadały reprezentatywny wygląd Twojemu domu. Zadbamy o każdy szczegół w projekcie elewacji a wizualizacje elewacji upewnią Cię co do rodzaju i miejsca umieszczenia sztukaterii na fasadzie budynku.

Zatem jeśli nie masz pomysłu na dekorację elewacji domu, nie wiesz co można zmienić lub po prostu nie masz czasu, to zamów u nas wizualizacje swojej elewacji.

Jeśli dostarczysz nam rzeczywiste wymiary budynku, to także wyliczymy wartość zapotrzebowania na sztukaterię Twojego budynku.

Koszt przygotowania wizualizacji domku jednorodzinnego, z użyciem sztukaterii PanStyropian, to 310 zł brutto dla elewacji frontowej.

Kwota ta będzie odjęta w przypadku zamówienia złożonego przez klienta.
Termin realizacji wizualizacji, to 5 dni od daty zaksięgowania wpłaty na koncie i otrzymania zdjęcia.

Jak to działa:
1. Wykonaj zdjęcie budynku, tj. elewacji która ma być zwizualizowana. Zdjęcie musi być wykonane jak najbardziej prostopadle do elewacji. Należy podać szerokość tej elewacji, jak i wymiar przynajmniej jednego otworu okiennego (wysokość i szerokość) ze wskazaniem, który otwór został zwymiarowany.
2. Opisz swoje rekomendacje, przemyślenia na temat wizualizacji oraz rodzaju sztukaterii, które się Tobie podoba.
3. Wpisz Twoje imię i nazwisko.
4. Wpisz Twój email.
5. Dołącz załączniki ze zdjęciami i/lub skan projektu budowlanego (szkiców)
6. Kliknij „Wyślij”

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Miejscowość:
  Kod pocztowy:
  Ulica/numer/mieszkanie:

  Opisz rekomendacje, przemyślenia (wymagane):

  Dołącz zdjęcie elewacji i szkic z wymiarami (z projektu budowlanego) (wymagane):