Sztukateria elewacyjna

SZTUKATERIA ELEWACYJNA

Produkujemy stylowe jak i nowoczesne elementy sztukaterii elewacyjnej, które nadadzą elewacji Twojego domu wyjątkowy wygląd. Lekka dekoracja elewacji ze styropianu sprawi, że Twoja posiadłość stanie się perełką wśród okolicznych domów jednocześnie nie nadwyrężając Twojego portfela.

Materiał jaki wykorzystujemy do produkcji to bardzo wytrzymały, wysokogatunkowy styropian EPS 200. Każdy z elementów jest powlekany warstwą bardzo odporną na warunki atmosferyczne, spękania i deformacje specjalną masą żywiczną wzmacnianą kwarcem, której grubość wynosi około 3 mm. Wszystkie nasze elementy sztukaterii zewnętrznej są bardzo odporne na działanie wilgoci, są też bardzo odporne na uszkodzenia powstające w wyniku naprężenia jakie mogą wystąpić podczas instalacji czy też eksploatacji. Nasza sztukateria jest także bardzo lekka i łatwa w montażu.

NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY

Do produkcji sztukaterii wykorzystujemy urządzenia zapewniające najwyższą precyzję wykonania. Dążymy, aby cały proces produkcji był jak najbardziej zautomatyzowany i powtarzalny, ograniczając w ten sposób do minimum możliwe błędy ludzkie. Dzięki naszemu procesowi technologicznemu gwarantujemy minimalizację niedokładności przy spasowaniu na łączeniach elementów.