SZTUKATERIA WEWNĘTRZNA

SZTUKATERIA WEWNĘTRZNA

Sztukateria wewnętrzna to elementy do dekoracji wnętrz (ścian i sufitów), które pomogą zmienić wystrój wnętrza Twojego domu. Produkujemy stylowe jak i nowoczesne elementy sztukaterii wewnętrznej, które nadadzą wnętrzu Twojego domu wyjątkowy wygląd. Lekka dekoracja wnętrza ze styropianu sprawi, że Twoja posiadłość stanie się perełką wśród okolicznych domów jednocześnie nie nadwyrężając Twojego portfela.

Sztukateria wewnętrzna wykonana jest ze styroduru, czyli polistyrenu ekstrudowanego (XPS) – bardzo twardego materiału pochodnego styropianu, przez co listwy są bardzo lekkie i elastyczne, a dzięki temu łatwe w montażu. Dzięki swojej elastyczności sztukateria jest odporna na uszkodzenia powstające w wyniku naprężenia, jakie mogą wystąpić podczas instalacji, dopasowywania do krzywizn ścian czy też eksploatacji.

NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY

Do produkcji sztukaterii wykorzystujemy urządzenia zapewniające najwyższą precyzję wykonania. Dążymy, aby cały proces produkcji był jak najbardziej zautomatyzowany i powtarzalny, ograniczając w ten sposób do minimum możliwe błędy ludzkie. Dzięki naszemu procesowi technologicznemu gwarantujemy minimalizację niedokładności przy spasowaniu na łączeniach elementów.