SZTUKATERIA WEWNĘTRZNA
[rev_slider alias=”sztukateria-wewnetrzna”]

SZTUKATERIA WEWNĘTRZNA

Sztukateria wewnętrzna to elementy do dekoracji wnętrz (ścian i sufitów), które pomogą zmienić wystrój wnętrza Twojego domu. Produkujemy stylowe jak i nowoczesne elementy sztukaterii wewnętrznej, które nadadzą wnętrzu Twojego domu wyjątkowy wygląd. Wykonujemy gzymsy i listwy według indywidualnego projektu dostarczonego przez Klienta. Lekka dekoracja wnętrza ze styropianu sprawi, że Twoje ognisko domowe stanie się perełką wśród okolicznych domów jednocześnie nie nadwyrężając Twojego portfela.

Sztukateria wewnętrzna wykonana jest ze styroduru, czyli polistyrenu ekstrudowanego (XPS) – twardego materiału pochodnego styropianu, przez co listwy są bardzo lekkie i elastyczne, a dzięki temu łatwe w montażu. Dzięki swojej elastyczności sztukateria jest odporna na uszkodzenia powstające w wyniku naprężenia, jakie mogą wystąpić podczas instalacji, dopasowywania do krzywizn ścian czy też eksploatacji. Gzymsy przy sufitowe można stosować do pomieszczeń wilgotnych takich jak kuchnie i łazienki.  Do naszej oferty wprowadzamy także listwy sztukaterii wewnętrznej powlekane specjalistyczną masą sztukatorską https://www.youtube.com/watch?v=kabebaBTXDw&t=9s. Sztukateria pokryta taką masą jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne dodatkowo jest elastyczna (umożliwia formowanie do krzywizn). W wyniku pokrycia masą gzymsy są o wiele trwalsze, mniej podatne na upływ czasu.

NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY

Do produkcji sztukaterii wykorzystujemy urządzenia zapewniające najwyższą precyzję wykonania. Dążymy, aby cały proces produkcji był jak najbardziej zautomatyzowany i powtarzalny, ograniczając w ten sposób do minimum możliwe błędy ludzkie. Dzięki naszemu procesowi technologicznemu gwarantujemy minimalizację niedokładności przy spasowaniu na łączeniach elementów. Dodatkowo wykorzystujemy materiały i masy o najwyższej jakości, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować 6 letnią gwarancję na gzymsy i listwy sztukaterii elewacyjnej. W wyniku ciągłego rozwoju wprowadzamy do palety sztukaterii wewnętrznej nowe produkty o jeszcze większej wytrzymałości i elastyczności https://www.youtube.com/watch?v=kabebaBTXDw&t=9s.